Sabun ve Hammadde Cenneti ,2010 yılında faaliyete geçmiş Metalfer Şirketler Grubu ‘nun bir iştiraki olup showroom mağazasını Gaziemir / İzmir ‘de 2015 yılının Mayıs ayında faaliyete sokmuştur . Şirketin üretim faaliyeti yine İzmir Kısıkköy de mukim Estim Sanayi Sitesı’nde yer almaktadır.

Türkiye ‘nın hobi alanındaki tüm ihtiyaçlarına en doğru en uygun ve en geniş şeçeneklerı sunan firmamız çok geniş bir ürün yelpazesi ile üretici ile tüketiciyi direk buluşturmaktadir.

Güvenilir ve 24 saat içinde üretim yapan bir tedarikçi imaji ile kısa zamanda yurt genelinde bayileşmiş olan firmamız ayrıca yine Türkiye Genelinde bir çok okul ve halk eğitimler ile birlikte çalışmakta ayrıca da bu işi öğrenmek isteyen hanımlara ücretsiz kurs imkanı da sağlamaktadır .

Sabun ve Hammadde Cenneti nın vizyonu Türkiye ‘nın en Büyük Emek Portalını oluŞturmaktır. Bu bağlamda malzeme tedarik ettiği hanımların ürünlerini de yine yurt genelinde pazarlama misyonunu üstlenmiştir. Bu ” kazan – kazan ” felsefesi ile müteakip zamanlarda çok daha farklı kazanç yöntemleri ile tüm hobiseverlerın karşısında olacağız.

Firmamız kendi ürün gamı olan silikon kalıp , ahşap malzemeler ve polyester grubunun yanısıra Alsancak Kimya ve Istanbul Tarım Ürünleri nin de tam yetkili bayisi konumundadır . Ürünlerimiz koşulsuz iade garantisi altindadir.

Sabun ve Hammadde Cenneti yaklaşık 5000 hanımın birlikte emek verdiği bir portal olarak giderek çığ gibi katlanarak büyümektedir. ,

Ailemize hoşgeldiniz !!!!!!!